Červen 2010

Matt Leblanc

7. června 2010 v 18:32 | Aldicek |  Přátelé
joey
Matt se narodil 25. července 1967 v Newtonu ve státě Massatchusetts, kde žil se svojí matkou. Jelikož se hodně zajímal o auta, motorky apod., chodil na technickou střední školu. V osmnácti letech se přistěhoval za svým otcem na Floridu. Po několika letech odcestoval do New Yorku, kde se začal věnovat modelingu. Předváděl také pánské oblečení pro různé agentury. Všimli si ho producenti TV reklam a za chvíli už vystupoval v reklamních spotech na Coca-Colu nebo Levi's jeans.

Na filmové plátno se přemístil po několika malých televizních rolích baseballovým snímkem Ed. Mezi ne tak úspěšné filmy patří např. Private Wars, A Streetcar Named Desire nebo Out of Gas On Lover's Leap. Pak přišel konkurs na roli do seriálu Přátelé, který Matt v pohodě zmáknul a od roku 1994 ho diváci vídají jako Joeyho Tribbianiho, neúspěšného a trochu přihlouplého herce, jehož vzorem je Al Pacino. Zatím asi nejúspěšnějším celovečerním filmem LeBlanca je snímek Ztraceni ve vesmíru, kde si zahrál společně s Heather Graham a Mimmi Rogers.

Matt LeBlanc se v listopadu 1998 zasnoubil s Missy McKnight. Oženili se 3. května 2003 a mají spolu dceru Marinu Pearl LeBlanc narozenou 8. února 2004. V roce 2006 se ale s Missy rozvedl.
http://www.zap2it.com/media/photo/2006-03/22702032.jpg
Matta bývalá manželka Missy
http://62.img.v4.skyrock.net/625/star-babies/pics/768913246.jpg
Matt s manželkou a dcerou
ZAJÍMAVOSTI
* Matt se narodil 25. července 1967 v Massachusetts a jeho matka je italská imigrantka
* chtěl se stát motocyklovým závodníkem, ale matka mu to ze strachu o něj zakázala
* věnuje se už víc než deset let fotografování a nejraději zachycuje krajiny po celém světě
* mezi jeho zajímavé role patří film s Garym Oldmanem Lost In Space a posledním větším filmem jsou Charlieho andílci
* před dvěma lety byl vyhlášen nejerotičtějším sitcomovým hercem a v roce 2000 se dostal na seznam padesáti nejkrásnějších lidí světa v People Magazínu
* Matta můžete objevit i na jednom z dřívějších videí Alanis Morissettové v písni I'll Go Away And Say Goodbye
* zahrál si Vinnieho Verducciho v seriálu Ženatý se závazky a také v erotickém seriálu Deníky červených střevíčků

David Schwimmer

2. června 2010 v 21:16 | Aldicek |  Přátelé
ross


David L. Schwimmer se narodil 2. listopadu roku 1966 v Astorii, New York, USA. Ale celé dětství prožil v Los Angeles. Oba rodiče jsou právníci. K herectví ho postrčil jeho instruktor, který mu nabídnul Letní kurz herectví na Northwesternské univerzitě. Oslněn tímto zážitkem se po čase vrátil do Northwesternu, kde dostal mládežnickou cenu v mluvení/divadle. Po ukončení stření školy se mladý Davir rozhodoval jestli bude studovat Práva,. Ale začala převládat touha herectví a tak se plány rozplynuli a místo toho se rozhodl založit divadelnís polečnost Chicago's Lookingglass Theatre Company.

První herecká zkušenost přišla v televizním filmu Deadly Silence (Smrtící mlčení). Kritici ovšem tento film absolutně převálcovali a zdrcený David se vráteil zpět do Los Angeles. Odvrátil se od komerčního herectví a začal se naplno věnovat své divadelní společnosti. Ale dlouho to nevydržel a odskakoval si k natáčení televizních projektů (Zákon v L.A.). Takovým to způsobem se dostal až k seriálu Přátelé. Nejdřív si nebyl jistý a na konkurz se mu nechtělo, ale jeho agent ho přemluvil. A tak začala hvězdná kariéra Davida Schwimmera. Otevřela mu bránu do Hollywoodu, kde se začal prosazovat jako nadějný režisér.

Oženil se s Zoe Buckman.
http://gossip.whyfame.com/files/2010/03/zoe_david.jpg

http://girlstalkinsmack.com/wp-content/uploads/2010/03/spl57804_043.jpg

Matthew Perry

2. června 2010 v 20:55 | Aldicek |  Přátelé

chandler

Matthew Langford Perry, narozený 19. srpna 1969, je americko-kanadský herec nominovaný na cenu Emmy.

Matthew Perry se narodil ve Williamstownu v Massachusetts herci Johnu Bennetovi Perrymu a Suzanne Perry Morrisnové (bývalá tisková mluvčí kanadského premiéra Pierra Trudeaua), kteří se rozvedli při jeho prvních narozeninách.
Vyrůstal v Kanadě a v patnácti letech se přistěhoval k otci do Los Angeles s cílem hrát profesionální tenis. Místo toho se začal věnovat herectví. Účinkoval v TV seriálech Second Chance (1987-88, Druhá šance), Sydney (1990), Home Free (1993- ). Postava Chandlera v populárním seriálu Friends (1994- , Přátelé - ČTV) z něho učinila TV hvězdu.
Podle mých informací měl Chandler něco s Lauren Graham, ale nevím jestli jejch vztah stále trvá...
http://backseatcuddler.com/wp-content/uploads/2008/06/mattperrylaurengrahm.jpg
http://slavkuv.net/gilmore//hlavni-strana/zpravicky/obrazky/2008-02-03--lauren-graham-matthew-perry-2.jpg
http://www.mylifetime.com/files/imagecache/photo_gallery_featured/files/images/e-gall-perry-graham-2008sundance.jpg

Lisa Kudrow

2. června 2010 v 15:49 | aldicek |  Přátelé
lisa
Lisa vyrůstala v Tarzana v Kalifornii. Její otec Lee Kudrow je lékař a matka Nedra Kudrow pracovnice v cestovní kanceláři. Už na základní škole se Lisa začala zajímat o herectví. Po dokončení střední školy "William Howard Taft" v roce 1981, kde ve chvílích volna hrála tenis, začala navštěvovat Vassar College v New Yorku s hlavním zaměřením na Biologii. Tuto školu ukončila v roce 1985 a věřila, že uskuteční kariéru v lékařském výzkumu spolu se svým otcem v Los Angeles.

Role Phoebe se hodí k Lisině tak moc, že si lidé pravděpodobně myslí, že je takováto ve skutečném životě. Phoebe Buffay je vlastně dvojče charkteru Ursuly v "Mad About You".

V roce 1997 ji časopis People zařadil do seznamu nejhezčích žen světa. Lisa také získala mnoho cen uznání za její herecké umění, včetně ceny pro televizní herce za mimořádný výkon v komediálním seriálu Přátelé "Friends".


V roce 2000 se po široce publikované bitvě s NBC, Kudrow a spoluherci ze seriálu Přátelé "Friends", Jennifer Aniston, Courtney Cox- Arquette, Matthew Perry, Matt LeBlanc, a David Schwimmer si vyjednali plat 750 000 dolarů za epizodu, čímž se stali nejlépe placenými hvězdami televize v historii.

Lisa a její manžel Michael Stern mají syna Juliana Murray.
http://knockedupcelebs.com/wp-content/uploads/2009/08/full_wenn2531612_lisa.jpg
Lisa se Synem
http://img2.timeinc.net/people/i/2009/cbb/blog/090817/lisa-kudrow-300.jpg


Lisa s manželem
http://www.exposay.com/celebrity-photos/lisa-kudrow-6th-annual-lili-claire-foundation-benefit-WO7ePD.jpg

Jennifer Aniston

2. června 2010 v 15:37 | aldicek |  Přátelé
rachel
Jennifer Aniston, celým jménem Jennifer Joanna Aniston, je dcera herce Johna Anistona (hvězda NBC televizního seriálu Tak jde čas "Days of Our Lives") a matky herečky/modelky Nancy Dow. Má ráda procházky v přírodě, camping.

Jennifer vyrůstala v prostředí filmového podnikání. Je řeckého původu a rok svého dětství strávila právě v Řecku spolu se svými rodiči. Když však její otec dostal roli v sérii Love of Life, celá rodina přemístila do New Yorku (V době kdy ji bylo 9 let).

Svou hereckou kariéru započala na newyorské škole High School of the Performing Arts, kde promovala v roce 1987. Po jejím dokončení v roce 1987 vytvořila několik vynikajících divadelních rolí ve hrách.
Role upovídané Rachel Green v televizním seriálu Přátelé "Friends", kde měla původně hrát roli Moniky ji vynesla dvě nominace na Emmy v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli a čtyři People's Choice Awards v kategorii Nejlepší herečka v komedii. Byla rovněž nominována na Zlatý globus v kategoriích Nejlepší herečka ve vedlejší roli v komedii, dramatu nebo minisérii. Svou první Emmy získala v roce 2002 v kategorii Nejlepší herečka v komediální sérii, o rok později v té samé kategorii získala nominaci na Zlatý globus a letos nominaci na cenu Emmy. Z Jennifer se najednou od roku 1994, kdy přišla první série Přátel stala hvězda a sex symbol.
S Anistoninou nenadálou slávou přišly filmové nabídky.

Dokonce se objevila v reklamě na mléko společně s Lisou Kudrow, v instruktážním videu k Win95 s Matthewem Perrym a na CD-ROM režírovaném Stevenem Spilbergem. Co se osobního života týče údajně prý také chodila se všemi třemi mužskými představiteli z "Přátel". V současnosti žije v Los Angeles.

V roce 2000 se vdala za slavného herce Brada Pitta, kterého poznala na natáčení Přátel. Brad se zde do ní zakoukal a dlouhé měsíce ji uháněl. Její manželství platilo v Hollywoodu jako snové. V roce 2005 požádala Jennifer o rozvod poté, když prosáklo navenek že ji Brad podvádí při natáčení Mr. and Mrs. Smith s Angelinou Jolie.

Jennifer se dala opět dohromady s hudebníkem Johnem Mayerem, ale v lednu 2009 se s ním podruhé rozešla.

Její nejlepší kamarádka je Courteney Cox, která hraje v přátelích Moniku Gellerovou. Jennifer si nechala, už dříve udělat plastiku nosu, aby se jí lépe dýchalo. Nejdříve, jako servírka pracovala, potom jí čtyřikrát hrála. Za roli Rachel v seriálu přátelé, dostala cenu Emmy a Zlatý Globus.

Zajímavosti
Ve věku jedenácti let začala navštěvovat divadelní klub Rudolf Steiner School, kde se věnovala také kreslení. Její zkušenost z Rudolf Steiner School jí umožnila objevit spalující vášeň pro svět umění, kde záhy prokázala své kvality. Pár jejich maleb bylo dokonce vystaveno v prestižním newyorském Metropolitan Museum of Art (Metropolitní Muzeum Umění).

• Mezi své hrdinky počítá Lucille Ball a Carol Burnett.
• Moc ráda by se sešla s Barbrou Streisand.
• Nemůže vystát, když o ní mají lidé přehnanou péči a když nevěří jejím názorům.
• Popsala by se jako zvědavá, laskavá a zábavná.
• Její původní příjmení je Anastassakis --- změnila si ho, když se přestěhovali z Řecka do USA.
• Před herectví se živila jako číšnice, doručovatel, recepční a pracovala v telemarketingu.
• V roce 2003 vedla žebříček Forbes. Minulý rok byla na více titulcích časopisů než kterákoli iná celebrita.
• V r.2002 se nabídla Meathew Perrymu, že mu bude dělat osobního trenéra, aby mu pomohla zhubnout.

• Má strach z létání.
• Její prostřední jméno, Joanna, bylo jméno její babičky.
• Řekla že její oblíbené jídlo je mexické a když ještě byla s Bradem Pittem, dopřávali si ho spolu s margaritou třikrát týdně.
• Na střední byla za třídního klauna.
• Je kmotrou dcery Courteney a Davida Arquettových, Coco.
• Vymyslela "Rachel", účes který v 90.letech kopírovala mnoho žen a stáhl na ni hodně pozornosti
• V r. 2006 byla časopisem People zvolena nejlépe oblékanou celebritou.
• Je nejlepší kamarádka Courteney Cox.
• Má dva psi. Normana (kříženec jezevčíka s teriérem) a Dolly (bílý německý ovčak)
A v čem se vdávaly celebrity? Zdroj: manolobrides.com
Svatba s Bradem Pittem
http://l.yimg.com/l/tv/us/img/site/11/74/0000041174_20070705173504.jpg
cena Emmy

Courteney Cox Arquette

1. června 2010 v 20:28 | Aldicek |  Přátelé
monika
O Courteney:
Narodila se podnikateli a chůvě v Alabamě, později se její otec přestěhoval na Floridu a ona s matkou a jejím přítelem do New Yorku. Po vystudování střední školy začala studovat architekturu na Mount Vernon College for Women. Nedokončila jí a začala se věnovat práci modelky a herečky.
Poté potkala Davida Arquetta a 12. června 1999 si ho vzala při Anglikánském obřadu. Později se Courteney a Davidovi narodila dcera Coco Riley Arquettová.

CO MOŽNÁ NEVÍTE O COURTENEY COX
* Dceru Coco porodila den po pátém výročí vztahu s Davidem a dva dny před svými čtyřicátými narozeninami.
* Má tři psy, jmenují se Ella, Rags a Mr. McBarker. Třetí jmenovaný je kupodivu fenka.
* Její nejoblíbenější hudební kapelou jsou Foo Fighters.
* Obstojně hraje na piano a na bicí.
* Jezdí ve stříbrném Porsche Carrera.
* Značka Cargo prodává rtěnku, kterou herečka navrhovala, jmenuje se Cece by Cargo.
* V Přátelích se jmenuje Gellar a stejné (filmové) jméno měl její manžel David v komedii Nepolíbená.
* Její nejlepší kamarádkou (a kmotrou malé Coco) je Jennifer Aniston, hodně se přátelí s Laurou Dern a Ellen DeGeneres.
http://www.saidaonline.com/en/newsgfx/courtney%20cox%20and%20david%20arquette.jpgCourteney s Davidem
Dcera Coco ( Její kmotrou je Jennifer Aniston)

Scénky- Chůva k pohledání

1. června 2010 v 18:09 | aldicek |  Seriály/ Sitcomy
Dopis od Lennyho (Hjustne máme problém :D dobrá scénka)
Dárek pro C.C :)
Elizabeth Taylor
Niles a C.C :)