Srpen 2011

Citát týdne (29.8 - 4.9)

29. srpna 2011 v 20:34 | Ája |  Citáty

Nikdy nelitujte toho, co jste kdy udělali, protože jste tomu věřili a v tu chvíli se vám to zdálo to nejlepší, co jste mohli udělat. Když máte volit, vždycky zvolíte to nejmenší zlo. Chce to jen sílu a odvahu za tím stát, žít s tím a nelitovat.

http://www.vestirnaonline.cz/kniha.jpg

Hlasování- Vyberte nejhezčí dům

26. srpna 2011 v 11:37 | Ája |  Hlasování
Poslední dobou sem dávám celkem hodně článků ( nebo alepspoň pro mě je to hodně článků, protože byly doby, kdy jsem na blog nic nedala třeba 2 měsíce :) a dnes mám pro vás další hlasování. Bude se týkat toho, že si vyberete z mé nabídky dům, ve kterém by jste chtěli bydlet (pokud takový bude). Ráda totiž stavím domy v jednom programu a tak jsem se rozhodla, to nějak uplatnit :)

1. Dům


2. Dům


3. Dům
Tento dům je spíše modernější. Abych se přiznala viděla jsem ho v nějakém časopise, tak jsem se ho snažila napodobit :)


4. Dům


5. Dům
Tady jsem si trochu pohrála se svou fantazií :)


6. Dům
Zahradní dům...


7. Dům


8. Dům


9.Dům
Horská chata :)

10. Dům


11. Dům


12. Dům
No.. a kdo nemá rád moc uklízení, vybere si tento malý skromný dům :)

Poznámka: V hlasování se mi z neznámých důvodů objevil Dům č. 11 3x, nevím čím to je a pokud to tam máte taky, tak se omlouvám...

Citát týdne (22.- 28.8)

23. srpna 2011 v 16:12 | Ája |  Citáty
Život nekončí smrtí, nezačíná početím ani narozením, je nezničitelnou, stále existující podstatou, která na sebe bere jen určitou formu v určitém čase...

Friends Are Flowers Life

Jak jsem poznal vaši matku- How I met your mother

23. srpna 2011 v 15:26 | Ája |  Seriály/ Sitcomy
Takže..., přidávám sem po delší době další americký seriál, lépe řečeno " sitcom ", který jsem se začala nedávno dívat a jmenuje se: Jak jsem poznal vaši matku, v angličtině známý jako: How I met your mother, zkráceně HIMYM :)
Zatím je natočeno jen 6 sérií a seriál bude mít nejméně 8 řad. Tudíž stejně ještě nikdo neví, jak to dopadne :)

No a o čem seriál je?
Hlavní postavou je Ted Mosby, který vypráví příběh svým dětem jak poznal jejich matku a vrací se do minulosti. Celý příběh ale netrvá pár minut... Ted vykládá svým znuděným dětem dlouhé historky o časech, které strávil se svými čtyřmi přáteli : s Robin, Barneym, Lily a Marshallem, kteří jsou samozřejmě důležitými postavami. Všichni se setkávají například v newyorském baru, v bytě Lily, Marshella a Teda a zažívají někdy neuvěřitelné příběhy...:)

Teď něco o postavách... ( Já zatím dokoukávám 2 řadu, takže ještě nevím vše o postavách, ale budu se snažit vám je trochu popsat :)

Ted Mosby: Když slyším toto jméno, vybavím si název epizody z druhé řady: " Ted Mosby, architekt " Už toto vypovídá o tom, že Ted je architekt :) V první epizodě potkal Robin a byl přesvědčený, že tohle bude určitě jeho životní láska. Byl tu ale malý problém, Ted se chce ženit, ale Robin ne a tak svůj vztah ukončili, ale po nějaké době to stejně dali spolu do kupy :) (více u Robin...)
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/42976003/Ted+Mosby+motherradnor.jpgJosh Radnor v roli Teda...


Robin Sherbatsky: Robin je kanaďanka...:) Uvádí zprávy, ale údajně se na tento kanál skoro nikdo nedívá...V minulosti se v Kanadě věnovala zpěvu, ale stydí se za to, protože.... :D viz video
Od té doby, nechodí ráda do supermarketu :D (Písnička Let´s go to the mall- pojďme do obchodu)

Robin se nerada pouští do vážného vztahu, ale nakonec stejně začala chodit s Tedem. Na konci druhé série se ale stejně rozešli (v dobrém), kvůli jiné představě o budoucnosti...
http://images.buddytv.com/cobie-smulders-photo/btv/1/1370/1/434/593/0.jpgCobie Smuldlers v roli Robin

Marshall Eriksen: Marshall pracuje jako právník, ale rád by se věnoval ochraně životního prostředí. Má velkou přerostlou rodinu :) S Lily chodí už od střední školy a teď spolu bydlí. Na konci 2.řady se s Lily vzali.
Jason Segel v roli Marshalla


Lily Aldrin: Lily pracuje v mateřské školce, ale jejím snem bylo stát se malířkou. Na konci 1. řady se dokonce rozešla s Marshallem utekla do San Francisca, aby se přesvědčila, jestli by mohla být umělkyně, ale stejně se po pár měsících vrátila zpátky do New Yorku, kde zase po chvíli začala chodit s Marshallem.
http://www.postavy.cz/obrazky/lily-aldrin-7387.jpgAlyson Hannigan v roli Lily

Barney Stinson: Barney...:) Zajímavá postava :D Barney zastává vysokou funkci v GNB, ale nikdo stejně neví, co přesně dělá. Barney je známý sukničkář, který témeř vždy nosí stylový oblek. Má sklon využívat situací a rád manipuluje s lidmi, aby se situace obrátila v jeho prospěch. Je také velmi soutěživý typ a své "výzvy", které bývají občas velmi zajímavé, se snaží dokončit, jen aby vyhrál; ne vždy se mu to však podaří.
http://images.cdn.fotopedia.com/flickr-2596562469-image.jpgNeil Patrick Harris v roli Barneyho

více o postavách přístě :)

A jaký je můj dojem ze seriálu?
Ze začátku jsem si myslela, že to bude nejspíš jen ubohý pokus jak nahradit starší podobný seriál Přátelé. Musíte uznat, že je tam hodně schodujících věcí, ale musím se přiznat, že mě tento seriál nadchl. Podle mě je zajímavý tím, že se hlavní postava vrací do minulosti a vtipně komentuje situaci. A celý seriál můžeme napjatě sedět a čekat až Ted pozná jeho budoucí ženu, o čemž vlastně celý seriál je :)

Určitě vám tento seriál doporučuju, můžete ho sledovat na internetu nebo v televizi, ale tam už běží nějakou dobu (na Prima Cool)

Citát týdne (15.- 21.8)

21. srpna 2011 v 20:11 | Ája |  Citáty

Nesmíte se bát toho, že život jednou skončí, ale toho, že by již nikdy znovu nemusel začít. G. Hansenová

http://www.zastavki.com/pictures/1024x768/2010/Drawn_wallpapers_Vector_Wallpapers_People_Spring_022350_.jpg

Citát týdne (8.- 14. srpna)

13. srpna 2011 v 11:16 | Ája |  Citáty
Každé ráno máme po zazvonění budíku úplně novou příležitost udělat v čase, který nám byl darován, to, co chceme. A po celý zbytek života budeme tento dar dostávat znovu a znovu. Hyrum Smith

http://mi9.com/uploads/3d/36/clock-wallpaper_1024x768_566.jpg

San Francisco nebo Sydney?

6. srpna 2011 v 11:44 | Ája |  Hlasování
Dnes můžete hlasovat buď pro americké západní město San Francisco nebo pro australské město Sydney.

Citát týdne (1.-7. srpna)

6. srpna 2011 v 10:41 | Ája |  Citáty

Žít, to je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje. Wilde Oscar Fingal O´Flafertie Wills
http://djsforless.homestead.com/DJsForLessDancingPeople2.jpg